Nejnovější recenze ze sekce Datové přepínače

Aten VE-801

Aten VE-801

Ověřený zákazník SECOMP Ověřený zákazník

Přidáno: 30. listopadu 2017

Zakoupeno v SECOMP

Nevyhovi vzdy a vsude, za urcitych podminek je dostacujici.

PremiumCord khcon-34

Ověřený zákazník tomados Ověřený zákazník

Přidáno: 24. listopadu 2017

Zakoupeno v tomados

• poměrně bytelné šasi
  • jednoduchá instalace a obsluha
  • dobrá kvalita za rozumnou cenu

Pro moje potřeby propojení několika zařízení s HDMI výstupem do jedné zobrazovací jednotky (projektor) funguje perfektně. Zatím. :)

Aten VS-102 VGA splitter / 2-portový (1 PC - 2 monitory) / 250MHz

Aten VS-102 VGA splitter / 2-portový (1 PC - 2 monitory) / 250MHz

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2017

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

produkty vybral pracovník ICT na základě svých zkušeností

PremiumCord khcon-22

PremiumCord khcon-22

Ověřený zákazník Digiboss Ověřený zákazník

Přidáno: 20. listopadu 2017

(naposledy upraveno 20. listopadu 2017)

Zakoupeno v Digiboss

• Převodník jsem zapojil a splnil moje očekávání.
  • Neměl jsem s ním zatím žádný problém.
  • Výrobek je příliš drahý
  • Příště budu hledat převodník nebo adaptér od jiného dodavatele.

• Propojení a "spárování" funguje hladce
  • S kabelem 2m nepotřeboval ani dodatečné napájení
  • Na výstupu mění gamut (pro grafika nepoužitelné)
  • Diody značně svítivé - nutno přelepit
  • Pro přídavný adaptér neuveden minimální proud (příp. mě, prosím, opravte)

Oproti pasivním rozbočovačům za 130,- Kč značný skok. Převádí signál i se zvukem naprosto bez artefaktů nebo nepohodlí.
Pro mě jakožto člověka zabývajícího se grafickým designem ale ztrácí význam, protože zkresluje gamut. Takže pokud je na výstupu kromě televize i monitor, je rozbočovač nepoužitelný, protože černá už není černá, barvy jsou méně živé. Softwarová úprava samozřejmě neúčinná. V mém případě budu vracet.

Hodí se pro laické domácí použití k výstupním zařízením s nevelkým očekáváním, např. dvě televize, monitor nižší kvality nebo k IT laikům.

PS: Kdyby k takovému zařízení s jednoduchým obvodem byl přiložen i adaptér nebo alespoň USB kabel s příslušným výstupním pinem, nebylo by to ke škodě ani k újmě na ceně.

Digitus DS-40132

Digitus DS-40132

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. října 2017

Zakoupeno v suntech.cz

• Oddělí zvuk z HDMI
  • Vyšší cena

Z HDMI oddělí kvalitní zvuk do dvou
výstupů -optický a jack 3,5mm!
Přesně to potřebuji.
Jsem spokojen!

PremiumCord khswit31a HDMI switch 3:1 automatický

PremiumCord khswit31a HDMI switch 3:1 automatický

Ověřený zákazník NEJCENY.cz MartinC

Přidáno: 18. července 2017

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• slučování hdmi kabelů do jednoho
  • dálkový ovladač
  • silně svítící dioda, nemožnost ji vypnout
  • občas nefunguje automatické přepnutí

Aten 2X-UCE50 USB 1.1 prodlužka do 60m po RJ45

Aten 2X-UCE50 USB 1.1 prodlužka do 60m po RJ45

Ověřený zákazník LAN-SHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. června 2017

Zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Jednoduché připojení
  • Dle výrobce je potřeba externí napaječ
  • Bez externího napájení si na větší vzdálenost neškrtnete

Celkové shrnutí je jednoduché:
- u prodejce lan-shop nemají na stránkách správné informace
-při použití na krátkou vzdálenost do 10m lze využít jednostranného napájení obou převodníků, ale nesmí se tam objevit žádné rušivé vedení. Jinak ztratíte komunikaci a nepomůže ani vedení z UTP cat.6
-při použití nad 20m je potřeba pomocné "nakopnutí" externím zdrojem.
-obětujte pár drobných navíc a nakupte podobné zařízení na TS Bohemia, kde mám ověřenou komunikaci až na 45m (uvádí pouze 30m) bez potřeby externího napaječe (neobsahuje žádný omezovač napájení přes diodu).

Acoustique Quality 32 2x zesilovač 1x repro

Acoustique Quality 32 2x zesilovač 1x repro

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2017

(naposledy upraveno 16. dubna 2017)

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Jo!

Delock 87619 HDMI 3 - 1 obousměrný Switch / Spliter

Delock 87619 HDMI 3 - 1 obousměrný Switch / Spliter

Přidáno: 24. března 2017

• Pigtail design
  • Nespolehlivé automatické přepínání
  • Nefunguje s některými zařízeními (PS4)

Přesně tento switch mám, jen bez značky. Jedná se o nepoužitelný výrobek. Automatické přepínání není spolehlivé, ale co víc, některá zařízení ho nejsou schopna vybudit, takže musíte mít zapnuta obě zařízení, aby vůbec signál proudil do zobrazovacího zařízení.
Například PS4 vůbec nejde připojit. Aby vůbec switch fungoval, musím mít souběžně zapnuté i pc a pak manuálně přepnout na PS4. Tím je pro mě výrobek nepoužitelný.

Ověřený zákazník Stolní počítače CZ Jitka

Přidáno: 19. března 2017

Zakoupeno v Stolní počítače CZ

• Velmi nekvalitní přenos zvuku

Po připojení televize byl obraz bez problémů, ale zvuk byl rušený tak, že se to nedalo poslouchat. Po dalších pokusech jsme zjistili, že zvuk na počitaši musí být nastaven na max. 25% a zesílit se to musí na televizi. Asi jsme měli raději vyměnit grafickou kartu na počítači, aby měla přímo výstup HDMI.

PremiumCord khcon-19

PremiumCord khcon-19

Přidáno: 27. února 2017

• nekomu to asi nekdy fungovalo
  • nefunguje!!!

koupil, prinesl domu..nefungovalo..pravdepodobne spatnej kus

Přidáno: 22. února 2017

• Malý, nenáročný, po zapojení ihned funkční.
  • Funguje i z konektoru DVI-D (přes redukci)
  • Mírně horší obraz.
  • Slabý brum ve zvuku.

Propojil jsem starší PC s TV přes HDMI z DVI-D výstupu. Zvuk jsem řešil kabelem Jack/Jack 3,5mm. Zvuk trpěl dosti silným brumem. Hledal jsem řešení v podobě konvertoru.
Krabička je řešení. Funguje dobře, brum ve zvuku je akceptovatelný. (jde ještě snížit odpojením anténního kabelu z TV) Cenově se ale přibližuje nejlevnějším grafickým kartám. Tady vyvstává otázka co je výhodnější.
Pro ty kteří nechtějí měnit stávající grafickou kartu mohu výrobek doporučit.

Ověřený zákazník AMIRO Ověřený zákazník

Přidáno: 8. ledna 2017

Zakoupeno v AMIRO

• Levný a kvalitní produkt, splnil co sliboval. Přepíná automaticky, pro případ potřeby je tam navíc tlačítko na manuální přepnutí, ale není potřeba. Proti jinému podobnému produktu je poloviční cena, navíc je menší. Pro toho, kdo podobný produkt potřebuje je to velmi dobrá volba.
  • NIC

Jsem spokojen.

Přidáno: 2. ledna 2017

• Byl jsem dlouho spokojen
  • Po 2 letech blbne. Zvuk přenáší pořád stejně zatímco obraz zamrzne v digitální změť. Nutno odpojit vstupní konektory nechat chvíli odpočinout a znova zapojit, pak vše ok.Zatím problém vzniká co cca týden. Uvidíme, snad mi neodpálí porty na vstupních zařízeních.

Možná jen vadný kus nebo kdovíco já vím...

Gembird DSC-OPT-RCA-001

Gembird DSC-OPT-RCA-001

Selektor č.1 Selektor č.1

Přidáno: 27. prosince 2016

• funguje jak jsem ocekaval

jedna se o levny dac prevodnik, slouzi k propojeni zarizeni s optickym digitalnim vystupem a dalsiho zarizeni s analogovym vstupem.
v mem pripade jsem pouzil k propojeni zakladny bezdratovych sluchatek sony s televizi samsung, ktera mela krome bezneho sluchatkoveho vystupu uz jen opticky vystup.
za pouziti tohoto zarizeni lze pak ovladat nezavisle dalkovym ovladacem reproduktory televize a zaroven regulovat hlasitost na sluchatkach.
koupil jsem v softcom.cz (identicky vyrobek, ale pod jinou znackou za 520,-kc, 12/2016, v te dobe nejlevneji na cz internetu).
v prislusenstvi je jen napajeci zdroj, nejspis budete potrebovat dokoupit i opticky kabel na vstup (na prevodniku je samice) a cinch stereo kabel na vystupu.
hralo na prvni zapojeni. ceho jsem se obaval, ze programy, ktere udajne vysilaji u nas v jinych zvukovych systemech nez stereo (udajne napr. CT sport HD) nebude prevodnik umet zpracovat. fungovalo vsak bez problemu. nevim zda je to televizi nebo proste jine kodovani zvuku nez stereo pozemni stanice u nas preci jen nevysilaji.
kvalitu prenosu neumim posoudit, na bezny poslech urcite ok.

Aten US-424 USB 2.0 Přepínač periferií 4:4

Aten US-424 USB 2.0 Přepínač periferií 4:4

Ověřený zákazník Gospoš Ověřený zákazník

Přidáno: 23. listopadu 2016

Zakoupeno v Gospoš

• Funguje jak má. Je možné sdílet zařízení (klávesnice, myš) i pro zařízení s Android a SMART TV.
  • Snad pouze napevno kabely k zařízením (PC) a cena.

Dobrá koupě.

PremiumCord KHCON-07

PremiumCord KHCON-07

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. listopadu 2016

(naposledy upraveno 18. listopadu 2016)

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• konvektor HDMI je požitelný pouze jako vstup, a nikoliv obousměrně na což při popisu zboží nebylo upozorněno

z důvodu špatného popisu konvektoru je mi k ničemu.

LC Power LC-HDMI-3

LC Power LC-HDMI-3

Hi-Fi Hi-Fi

Přidáno: 16. listopadu 2016

• funguje tak, jak má
  • součástí dodávky je i napájecí adaptér a miniaturní DO
  • (oproti některým jiným výrobcům, kde adaptér nedostanete
  • v ceně přístroje)
  • kvalitní výstupní obraz i v HD rozlišení 1080p nebo i 1080i (závislý za zdroji signálu)
  • příznivá cena
  • nedostatečný český návod
  • otřesně silně svítící LED diody, které ruší při sledování obrazu

Přístroj umožňuje sloučit až tři vstupní zařízení s výstupem HDMI na jeden výstup HDMI, který se připojí do televizoru. Bez napaječe přístroj nepracuje. Po připojení napájení z dodaného napaječe je možno po zapnutí přístroje přepínat signál buď automaticky zapnutím příslušného zdroje signálu, nebo (při současně zapnutých několika zdrojích signálu HDMI) vybírat zdroj, který má být zobrazován na televizoru ručně nebo pomocí DO. Ruční ovládání přímo na přepínači nejprve "stávkovalo", ale po zahřátí přístroje již pracuje také (ale když máte DO, tak k přepínači chodit nemusíte). Problémem je to, že pro uvedení do provozu musíte DO rozbalit z fólie a vytáhnout i kousek fólie, vložený mezi kontakty knoflíkové baterie v ovladači, aby se připojilo napájení ovladače. Světelné diody, signalizující zapnutí napájení přístroje a aktuálně sledovaný vstup, svítí otřesně silně a ruší při sledování televizoru (úplně by stačil poloviční jas). Pokud chcete používat dálkové ovládání, musíte přitom mít přístroj umístěn tak, aby byl přímo proti DO. Čelní vstup HDMI pro přenosné zařízení je dikutabilní (nevypadá nejlépe).

Zobrazuji 361 - 380 ze 450 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...23