Aten VS-381 HDMI přepínač 3:1 HDM dálkové ovládání

3-portový HDMI přepínač s dálkovým ovládáním (3 zařízení - 1 zobrazovací jednotka) Popis produktu: ATEN 3 port HDMI switch 3 - 1 HDMI, DO HDMI Switch 3 --gt;1 VS381 3...
Doprava 85 Kč,Do 2 týdnů
Doporučená nabídka shop.comar.cz

Do 2 týdnů • 1 varianta85 Kč0 neověřených recenzíDalší informace

• , zakoupeno v nakupnigalerie.cz

• Jednoduchá instalace zařízení, doporučuji všem, co si potřebují rozšířit počet HDMI u svého televizoru.
    • Zatím jsem nic nezaznamenal

Podařilo se mi poškodit jedno z HDMI u svého televizoru a hledal jsem možnost, která mi umožní připojit všechny zařízení jenž doma používám. Po chvilce hledání na Googlu jsem narazil na tento produkt, který mě zaujal. Velmi jednoduchá instalace mi umožnila z jednoho HDMI udělat HDMI tři a zapojit vše co jsem potřeboval. Pohodlné přepínání připojených zařízení zajišťuje dálkové ovládání dodané s tímto produktem.

Popis produktu:

ATEN 3 port HDMI switch 3 - 1 HDMI, DO

HDMI Switch 3 --gt;1

VS381 3 portový HDMI switch umožní jednoduše a rychle pripojit 3 zdroje HDMI signálu a prepínat na jednu zobrazovací jednotku. U prístroje je i dálkové ovládání pro pohodlnou obsluhu z kresla.

• umožní pripojit více vstupu (3) z ruzných zarízení (BlueRay, PS3, 3D, PC) na jedno zobrazovací zarízeni (TV, monitor...)
  • HDCP a DDC kompatibilní
  • kompatibilní s HDTV rozlišením až 480p, 720p, 1080i, 1080p (1920x1080), VGA, SVGA, SXGA, UXGA (1600x1200) and WUXGA(1920x1200)
  • podpora HDMI Deep Color, 3D
  • podpora Dolby True HD and DTS HD Master Audio
  • až 60 Hz refresh rate
  • HDMI 1.3b compliant
  • prepínání tlacítkem a dálkovým ovládáním
  • nevyžaduje žádný napájecí adaptér
  • rozmery 50x95x20mm

V balení: 1x 3-Port HDMI Switch 1x IR Remote Control Unit 1x User Manual 1x Quick Start Guide

K výrobku je k dispozici pouze manuál v angličtině (nemá český manuál).

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v nakupnigalerie.cz